PAR MUMS

SIA Ēdelveiss EG uzņēmuma darbības apraksts

Uzņēmums Ēdelveiss EG uzsāka savu profesionālo darbību 1998. gadā, kā individuālo mēbeļu ražotājs pēc pasūtījuma. 2000. gadā sakarā ar aizvien pieaugošo pieprasījumu pēc biroja mēbelēm, uzņēmums sāk izstrādāt un piedāvāt tirgū vairākas biroja mēbeļu sērijas.

2016. gadā Ēdelveiss EG izveido savu pārstāvniecību Vācijā, tādejādi nostiprinot savas pozīcijas šajā tirgū. Paralēli tiek uzlabota ražošanas infrastuktūra, un pilnībā renovētas un labiekārtotas ražošanas telpas 770m2 platībā. Vienlaicīgi uzņēmums arī sāk aktīvu darbību Anglijas tirgū. Sadarbojoties ar studentu apartamentu attīstītājiem, tiek realizēts pirmais apjomīgais projekts Anglijā.

2015. gadā Ēdelveiss EG izveido „RIM POINT” Latvijā, pievienojoties „RIM” starptautiskai izplatītāju ķēdei, tādējādi paplašinot savas piedāvātās produkcijas sortimentu.

2014. gadā pieaugot ražošanas kapacitātei ir pieņemts lēmums paplašināt ražošanas telpas un iegādāties virkni jaunu darba galdu. Esošajam ražošanas parkam tiek pievienoti jauni darba galdi, kā piemēram malu līmējamā mašīna ar mūsdienīgo Airflew malu pielīmēšanas tehnoloģiju un CNC centrs.

2013. gadā gadā Ēdelveiss EG iegūst ekskluzīvās tiesības pārstāvēt darba un konferenču krēslu ražotāju „BEJOT” Latvijā, piedāvājot saviem klientiem augstas kvalitātes sēdmēbeles. Izveidojot distribūcijas tīklu piedāvājot BEJOT sēdmēbeļu sērijas citiem mēbeļu ražošanas un tizdniecības uzņēmumiem.

2012. gadā ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc tapsētām mēbelēm, SIA „Ēdelveiss EG” izveido jaunu ražošanas departamentu, un sāk ražot tapsētās mēbeles.

2011. gadā tiek ieviests ISO 2001 kvalitātes sertifikāts un ISO 14001 kas nodrošina, ka SIA „Ēdelveiss EG” kvalitātes vadības sistēma ir atbilstoša ISO standartiem, un nodrošina klientam piedāvāto pakalpojumu visaugstākajā līmenī. ISO 14001 vides vadības pasākumi nodrošina , ka SIA „Ēdelveiss EG” ir videi draudzīgs uzņēmums.

2010. gadā krīzes iespaidā tiek aktīvi optimizētas uzņēmuma kopējās izmaksas. Tiek veiktas investīcijas tehnoloģiskā parka uzlabošanā un attīstībā. Tiek izveidota mūsdienīga krāsošanas un lakošanas līnija. Tiek izveidota tirzdniecības struktūrvienība Maskavā un attīstīti pārdošanas kanāli Eiropas Savienībā (īpaši Dānijā un Zviedrijā). Tiek ieviesta jauna inovatīvu produktu ražošana. Aktīvi tiek veikta jauno dizaineru atbalstīšana un sponsorēšana dalībai starptautiskās jauno dizaineru izstādēs.

2009. gadā uzņēmums darbojas mēbeļu ražošanas nozarē, ar augstu produktivitātes līmeni, nostiprinot savas pozīcijas Baltijas un Eiropas valstu tirgos, nodrošinot augstu produkcijas kvalitāti, ieviešot jaunas ražošanas tehnoloģijas!

2008. gadā Ēdelveiss EG kļūs par lietuviešu metāla mēbeļu un plauktu sistēmas ražotāja Vildeta pārstāvi Latvijā, nodrošinot saviem klientiem operatīvu metāla mēbeļu un metāla plauktu sistēmu piegādi un servisu. Īstenojot izstrādāto mārketinga strtatēģiju, tiek piesaistīti arvien jauni klienti. Tiek ieviestas jaunas mēbeļu dizaina līnijas.

2007. gadā strauji attīstās ražošanas kapacitāte. Uzņēmumā strādā 50 darbinieki. Tiek paplašināta aktīvās pārdošanas nodaļa un izstrādāta aktīva mārketinga stratēģija. Uzņēmuma ražošana strādā divu maiņu režīmā. Tiek attīstītas jaunas dizaina koncepcijas.

2006. gadā Ēdelveiss EG kļūst par franču alumīnija sistēmu ražotāja ABCD International pārstāvi Latvijā, piedāvājot saviem klientiem dažādas alumīnija sistēmas starpsienas, integrējot tās arī savās biroja mēbeļu sērijās.

2005. gadā uzņēmuma ražošanas jauda un profesionālā komanda dod iespēju apkalpot daudzas starptautiskas kompānijas, biroja mēbeļu un tirdzniecību telpu mēbeļu piegādēs. Tiek paplašināts inženiertehniskais departaments, un ieviestas jaunas progresīvas programmatūras.

2004. gadā uzņēmums jau piedāvā saviem klientiem vairākas dizaina līniju biroja un sabiedrisko telpu mēbeles, kas tiek atzinīgi novērtētas no klientu puses. Ņemot vērā strauji pieaugošo uzņēmuma produkcijas apjomu, tiek iegādātas jaunas augstražīgas ražošanas tehnoloģijas.

2003. gadā uzņēmums veiksmīgi darbojas gan publiskā , gan privātā sektorā, piedāvājot saviem klientiem dažādu veidu mēbeles, sākot no virtuves iekārtām līdz modernām mēbelēm sabiedriskām telpām.

2002. gadā tiek izveidots inženiertehniskais departaments un aktīvās pārdošanas nodaļa. Paralēli tiek attīstīts tehnoloģiskais parks.

2001. gadā uzņēmumā tiek izveidota dizaina un interjera nodaļa, un klientiem tiek piedāvāta pilna projekta izstrāde, izmantojot gan no rokas zīmētas skices, gan CAD tehnoloģijas, 3D projektēšanu un fotoreālistisko vizuālizāciju. Šis pakalpojums no klientu puses tiek atzinīgi novērtēts, un jau 2001. gadā par uzņēmuma patstāvīgajiem klientiem kļūst vairākas starptautiskas kompānijas.

Progresīva domāšana, kompetents un kvalificēts Ēdelveiss EG personāls, sadarbībā ar dizaineriem un dizaina studijām, palīdz radīt nestandarta mēbeļu risinājumus un īstenot jebkuras individuālās klienta vēlmes.

Savu 19 veiksmīgu darbības gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem biroja un sabiedrisko telpu mēbeļu ražotājiem Latvijā.

SERTIFIKATI

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

      [email protected]                               +371 679 109 35                        Edelveiss © 2020

Log in with your credentials

Forgot your details?