DIZAINS

Artūrs Kanašķis

Artūra Kanašķa mēbeļu dizaina speciālista darbs, viņa zināšanas, radošā pieeja, iesaistīšanās procesā un prasme radīt augstas kvalitātes produktu ir garantija, ka pasūtītājs būs apmierināts ar gala rezultātu savā interjerā, un gūs estētisku baudījumu ikdienā.

Balstoties uz dizainera ideju, skicēm un projekta vispārējo aprakstu, uzņēmuma kvalificētie projektētāji izstrādā kvalitatīvus rasējumus, tehnoloģiskās sastāvdaļas, un piemeklē atbilstošus materiālus.

Ēdelveiss iekšējie ražošanas kvalitātes standarti pārsniedz vispārpieņemtās normas. Produkcija tiek rūpīgi kontrolēta visos ražošanas posmos, ražošanas tehnoloģija tiek fiksēta produkta tehniskajā dokumentācijā. Lai nodrošinātu mēbeļu ilgu kalpošanas laiku, ražošanas procesā izmanto tikai vislabākos materiālus, mehānismus un furnitūru. Gatavie izstrādājumi vispirms tiek samontēti ražotnē, lai izvairītos no kļūdām vai defektiem uzstādīšanas procesā pie klienta.Izstrādājumus rūpīgi iepako speciāli izgatavotās kastēs, lai produkcija klientam tiktu piegādāta droši.

Mēs veicam pilnu darbu ciklu – no uzmērīšanas līdz mēbeļu montāžai un uzstādīšanai, tajā skaitā šablonu veidošanu, apdares paraugu izgatavošanu, un piegādi visā pasaulē.

Uzņēmuma priekšrocība ir ražošanas pielāgojamība un kompleksa pieeja pasūtījumu izpildē: tiek veikti visa veida galdniecības darbi, visi izstrādājumi – sākot no pamatprodukta līdz palīgpriekšmetam, tiek izgatavoti nemainīgi augstā kvalitātē un ar vienotu apdari.

Kompleksā pieeja nozīmē garantiju, ka izstrādājumi tiks saražoti un samontēti saskaņā ar projektu.

[vc_posts_grid loop=”size:9|order_by:date|post_type:post|categories:8″ columns=”3″ show_meta=”no” show_excerpt=”no” show_footer=”no”]

      [email protected]                   Edelveiss © 2024

Log in with your credentials

Forgot your details?